Krepšelis

Krepšelis tuščias

PRIVATUMO SĄLYGOS

Kokius duomenis renkame?

Jums įsigijus prekę Gėda Pelėda internetinėje parduotuvėje, mes ir jūs sudarome pirkimo-pardavimo sutartį, kurios įgyvendinimui reikalinga minimali informacija apie jus: vardas, pavardė, tel. nr., el. pašto adresas ir, prekės pristatymo adresas. Jūsų kontaktai yra reikalingi tam, kad informuotume apie užsakymo eigą ir kitiems su užsakymu susijusiems klausimams. Asmeninę informaciją perkant prekes šioje internetinėje parduotuvėje prašoma nurodyti tik pateikiant užsakymą. Mes įsipareigojame neatskleisti pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai informacija yra būtina partneriui, teikiančiam prekių pristatymo ar kitas su pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas (pvz. kurjeriams). Visais kitais atvejais pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytais atvejais ir tvarka.

Kam naudojame renkamus asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis mes naudojame išskirtinai tam, kad palengvintume jūsų apsipirkimą ir pateiktume kaip įmanoma aktualesnius pasiūlymus. Duomenys kuriuos analizuojame yra nuasmeninti, jų negalime susieti su konkrečiu asmeniu. Taip pat naudojame Jūsų el. paštą, kad supažindintume su Gėda Pelėda naujienomis siųsdami naujienlaiškius. Naujienlaiškių galima atsisakyti. Norėdami sustabdyti naujienlaiškių gavimą, susisiekite su mumis peleda@gedapeleda.lt.

Kaip saugome ir apdorojame asmeninius duomenis?

Su naršymu susijusius nuasmenintus duomenis kaupiame ir apdorojame Google Analytics platformoje, kurios duomenų apsaugos politiką galite perskaityti: https://policies.google.com/privacy. Mokėjimų priėmimui naudojame OPAY platformą, kurios privatumo politiką galite perskaityti: https://opay.lt/duomenu-tvarkymo-politika/ . Mūsų interneto svetainė yra apsaugota pagal saugumo protokolą, kuris remiasi duomenų kodavimo sistemos sertifikatu (SSL). Tokios parduotuvės internetinio adreso užraše yra raidė „s“: „https://“. 

Ar naudojame slapukus (cookies)?

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį naršant atitinkamoje interneto svetainėje. Užtikriname, kad slapukai padeda atpažinti tik Jūsų įrenginį, ne jus patį. Tiek mes, tiek visos internetinės parduotuvės slapukus naudoja siekdamos, kad apsilankymas svetainėje būtų paprastesnis ir efektyvesnis. Jokie slapukai negali susieti informacijos su konkrečiu asmeniu, t. y. jie renka tik nuasmenintus duomenis. Naudodamiesi mūsų parduotuve jūs patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika, tačiau jei nusprendėte, kad slapukai jums visgi nepatinka, visada galite juos ištrinti iš savo naršyklės keliais paspaudimais. Slapukai nesukelia gedimų kompiuteriui ar įrenginiui.