Krepšelis

Krepšelis tuščias

KOSMETINĖ BRAVO JUODA

PATARIMAI KAIP MYLĖTI IR AUGINTI SAVO „PELĖDĄ“

Tavo Pelėda pagaminta iš natūralios odos, apdirbtos išsaugant odos unikalumą ir švelnumą. Prikalusomai nuo odos rūšies odoje gali būti laiko paliktų žymių, kurios kiekvieną „Gėda Pelėda“ kūrinį daro unikaliu ir pabrėžia medžiagos natūralumą.

Laikui bėgant, gavusi tiesioginių saulės spindulių, liesdamasi su Tavo oda ir kitaip veikiama aplinkos, Pelėda šiek tiek keisis, kaip ir būdinga odiniam kūriniui. Pelėda gali lengvai patamsėti, jos oda paminkštėti ir tapti dar žavesnė ir unikalesnė. Mylėk ir tinkamai prižiūrėk savo Pelėdą ir ji ilgai gyvens ir tarnaus Tau.

GĖDA PELĖDA

APSAUGOK

Pelėdai nepatinka tiesioginiai saulės spinduliai ir ilgas būvimas intensyvioje saulėje. Laikyk ją toliau nuo tiesioginių karščio šaltinių ir drėgmės.
Vanduo, aliejai, kvepalai, makiažo priemonės gali palikti sunkiai išvalomų dėmių Tavo Pelėdos plunksnose.

ŠVARINK

Jei nutiko taip, kad „Pelėda“ išsitepė, valyk ją sausu ir švariu audiniu. Galima naudoti švelnų natūraliai odai skirtą kremą arba putas (priklausomai nuo odos rūšies). Sušlapus nedžiovink Pelėdos tiesioginių karščiu ar saulės spinduliuose, tai gali deformuoti jos formą. Nuvalyk Pelėdą sausu ir švariu audiniu, o tada palik išdžiūti sausoje vietoje. Pelėda jautri įbrėžimams ir jie sunkiai pašalinami. Įbrėžimus gali pabandyti sulyginti naudodama specialias odos priežiūros priemonės. Naudok tik specialias priemones, skirtas natūraliai odai, kurios turi tikti pagal spalvą ir odos rūšį.

 

SAULĖLYDŽIO BRAVO LATTE

PAMAITINK

Šokoladinės rudos ir Aliejinės juodos odos Pelėdos tarnaus ilgai, jei prasidedant ir baigiantis sezonui, palepinsi ją odai skirtais lubrikantais/kremais, purškikliais. Juos naudok pagal odo rūšį ir spalvą. Drėgnuoju metų laiku impregnuok šios rūšies Pelėdas specialiomis natūraliai odai skirtomis priemonėmis, taip ją apsaugosi nuo drėgmės poveikio. Visas priemones siūlome bandyti mažai matomose vietose ir tik įsitikinus, kad jos tinka Tavo Pelėdai – naudok visame plote.

Coal ir Bravo odos jau apruoštos, todėl specialiai jų inpregnuoti nereikia.

NEPAMIRŠK

Kartais, dar jaunos Pelėdos gali lengvai dažyti. Tai natūralus spalvotų odų bruožas. Norint pagreitinti laikino dažymo išnykimą, patariame Šokoladinės rudos ar Aliejinės juodos odos Pelėdas impregnuoti, valyti sausu audiniu.

Gero skrydžio!
Gėda Pelėda – Kristina