Krepšelis

Krepšelis tuščias

GRĄŽINIMO SĄLYGOS

GRĄŽINIMAS

Gėda Pelėda parduotuvėje įsigytą prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės išsiuntimo dienos jei ji: yra nenešiota, turi originalias etiketes ir gaminio pasą su unikaliu numeriu, yra puikioje būklėje, nepažeista, nesugadinta ar kitaip nepakitusi nuo įsigijimo momento.

Norėdami grąžinti prekę susisiekite su mumis el. paštu peleda@gedapeleda.lt

Grąžindami prekę saugiai ją supakuokite, rekomenduojama į tą pačią pakuotę, kurioje ji pasiekė jus. Pasirinkite saugų pristatymo būdą.

Grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas.

Pinigai už prekę grąžinami per 10 darbo dienas, po to kai ji pasiekia mūsų parduotuvę, . Pinigai grąžinami tik į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo gautas apmokėjimas.

Svarbu!

Pagal individualius klientų pageidavimus kurtos rankinės nepriimamos atgal ir už jas pinigai negrąžinami.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS DĖL NETINKAMOS KOKYBĖS

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ir grąžinamos. Pateikiamas prekės įsigijimą patvirtinantis dokumentas (kasos kvitas, sąskaita faktūra, prekės priėmimą patvirtinantis dokumentas).

Prekių siuntimo/pristatymo išlaidas, Pirkėjui siunčiant prekes Pardavėjui grąžinti ar pakeisti dėl prekės trūkumų ar trūkumams šalinti, ar patikrinti apmoka Pardavėjas, tuo atveju, jeigu grąžinimui ar pakeitimui siųstose prekėse nustatyta trūkumų. Prekėse nenustačius trūkumų, siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas.